Cosy & Trendy Brisbane Taupe Ovenschotel 35,5x24,5 Xh5cm
++ Materiaal: CRISTALLIN ++ Gewicht: 1,76 kg ++ Vorm: RECHTHOEKIG ++
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
€ 34,50 (€ 28,51 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
Brisbane Taupe Ovenschotel 35,5x24,5 Xh5cm
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Materiaal | CRISTALLIN |
| Gewicht | 1,76 kg |
| Vorm | RECHTHOEKIG |
| Hoogte | 45 mm |
| Breedte | 238 mm |
| Kleur | Bruin, Grijs |
| Lengte | 345 mm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
€ 34,50 (€ 28,51 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
alternatieven op voorraad:
Behoort tot de lijn :BRISBANE
Hebt u ook gedacht aan
Vergelijkbare en/of betere producten
€ 34,50 (€ 28,51 excl BTW)
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
|
|
|
|
|
| Materiaal | ||||
| CRISTALLIN | - | - | CRISTALLIN | Gietijzer |
| Gewicht | ||||
| 1.757 kg | 3.77 kg | 1.4 kg | 2.15 kg | 3.5 kg |
| Vaatwasbestendig | ||||
| - | - | - | Ja | - |
| Geschikt voor de microgolfoven | ||||
| - | - | - | Ja | - |
| Geschikt voor de oven | ||||
| - | - | - | Ja | - |
| Kleur/Stijl | ||||
| - | - | GRIJSGROEN | - | - |
| Vorm | ||||
| RECHTHOEKIG | - | RECHTHOEKIG | - | - |
| Inhoud | ||||
| - | - | - | 2.1 Liter | - |
| Hoogte | ||||
| 45 mm | - | 75, 90 mm | 75, 90 | 75, 90 |
| Breedte | ||||
| 238 mm | - | 243, 250, 255, 1400 mm | 243, 250, 255, 1400 | 243, 250, 255, 1400 |
| Kleur | ||||
| Bruin, Grijs | Bruin, Grijs | Bruin, Grijs | Bruin, Grijs | Zwart |
| Lengte | ||||
| 345 mm | - | 405, 432 mm | 405, 432 | 405, 432 |
> Toon volledige vergelijking




