++ Aantal personen: 10 ++ Barbecue geschikt voor: Tuin ++ Diepte: 57 cm ++
Productbeschrijving:
Oerdegelijke basics, jouw ideale eerste gasbarbecue! Vuur- en krasvaste kuip, deksel en roosters door de email afwerking. Barbecook betrouwbaarheid en looks.
Eigenschappen:
brochure
| Accessoires | |
| Warmhoudrek |
|
| Algemeen | |
| Barbecue geschikt voor | Tuin |
| Energieverbruik | |
| Gasverbruik | 11,40 kW/u |
| Functies | |
| Aantal personen | 10 |
| Geïntegreerde thermometer |
|
| Gebruiksgemak | |
| Transportwieltjes |
|
| Grilloppervlak | 3 x (21x42) cm² |
| Aantal werkbladen | 2 |
| Fysieke kenmerken | |
| Diepte | 57 cm |
| Kleur | Zwart, Zilver |
| Breedte | 133 cm |
| Met deksel |
|
| Hoogte | 115 cm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 299,- (€ 247,11 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Accessoires (1) >>
Accessoires (1) >>
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook



