++ Warmhoudrooster ++ Aantal personen: 8 ++ Diepte: 55 cm ++
Productbeschrijving:
Het is een echte all-in-one barbecue die ervoor zorgt dat jij vlot en zonder problemen kan beginnen met grillen. Door zijn 2 krachtige hoofdbranders tover jij snel en eenvoudig een maaltijd op tafel. Na gebruik is hij dankzij zijn wielen moeiteloos te verplaatsen en past hij zo in elke opbergplaats.
Eigenschappen:
brochure
| Accessoires | |
| Warmhoudrooster |
|
| Functies | |
| Aantal personen | 8 |
| Geïntegreerde thermometer |
|
| Kookplaatkenmerken | |
| Aantal kookzones | 2 |
| Gebruiksgemak | |
| Transportwieltjes |
|
| Grilloppervlak | 2 x (24 x 42) cm² |
| Aantal werkbladen | 2 |
| Fysieke kenmerken | |
| Diepte | 55 cm |
| Kleur | Grijs, Zwart |
| Materiaal rooster | Gietijzer |
| Breedte | 90 cm |
| Met deksel |
|
| Hoogte | 110 cm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 239,- (€ 197,52 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Accessoires (1) >>
Accessoires (1) >>
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook



