++ Breedte: 110 mm ++ Lengte: 530 mm ++ Materiaal: Metaal ++
Productbeschrijving:
Samos Bowl D14xh7,8cm 52cl 3 Ass
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 110, 136, 140 |
| Lengte | 530 mm |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Print - Meerkleurig |
| Inhoud | 520 ml |
| Hoogte | 78 mm |
| Gewicht | 0,45 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 8,50 (€ 7,02 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Breedte | ||||
| 110, 136, 140 mm | 110, 136, 140 | 110, 169, 170 mm | 160 mm | 160 mm |
| Lengte | ||||
| 530 mm | - | 90, 170 mm | 251 mm | 251 mm |
| Kleur/Stijl | ||||
| - | ASSORTI | - | WIT | WIT |
| Materiaal | ||||
| Metaal | Metaal | CRISTALLIN | Keramiek (aardewerk) | Keramiek (aardewerk) |
| Kleur | ||||
| Print - Meerkleurig | - | Grijs | - | - |
| Diameter | ||||
| - | - | 17 cm | - | - |
| Inhoud | ||||
| 520 ml | - | - | - | - |
| Hoogte | ||||
| 78 mm | - | 80 mm | 58 mm | 58 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.452 kg | 1.1 kg | 0.604 kg | 1.372 kg | 1.372 kg |
> Toon volledige vergelijking



