++ Inhoud: 380 ml ++ Kleur: Print - Meerkleurig ++ Materiaal: Metaal ++
Productbeschrijving:
Samos Beker D8,3xh10,5cm 38cl 3 Ass
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Inhoud | 380 ml |
| Kleur | Print - Meerkleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Breedte | 80, 83 |
| Lengte | 83 mm |
| Hoogte | 105 mm |
| Gewicht | 0,34 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 7,50 (€ 6,20 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Inhoud | ||||
| 380 ml | - | - | 370 ml | 330 ml |
| Kleur | ||||
| Print - Meerkleurig | - | - | - | Grijs |
| Materiaal | ||||
| Metaal | Metaal | Metaal | Porselein | Metaal |
| Kleur/Stijl | ||||
| - | ASSORTI | ASSORTI | - | - |
| Breedte | ||||
| 80, 83 mm | 85 mm | 85 mm | 88, 100, 113, 115, 135 mm | 85, 105, 135 mm |
| Lengte | ||||
| 83 mm | 85 mm | 85 mm | - | 85 mm |
| Hoogte | ||||
| 105 mm | 8 mm | 8 mm | 104 mm | 68 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.343 kg | 0.61 kg | 0.61 kg | 1.32 kg | 0.25 kg |
> Toon volledige vergelijking



