++ Materiaal: ALUMINIUM ++ Diameter: 30 cm ++ Kleur: Grijs, Zilver ++
Productbeschrijving:
Classic Braadpan No Stick D30cm Roestvri J Staal Alle Vuren
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Materiaal | ALUMINIUM |
| Diameter | 30 cm |
| Kleur | Grijs, Zilver |
| Kleur/Stijl | Roestvrij Staalalle |
| Lengte | 77 mm |
| Hoogte | 50 mm |
| Gewicht | 0,45 kg |
| Breedte | 300, 298 |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 80,99 (€ 66,93 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Behoort tot de lijn :
CLASSIC
Alle producten in de lijn: CLASSIC >>
CLASSIC
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Materiaal | ||||
| ALUMINIUM | ALUMINIUM | ALUMINIUM | ALUMINIUM | - |
| Diameter | ||||
| 30 cm | - | - | - | - |
| Kleur | ||||
| Grijs, Zilver | Grijs, Zilver | Grijs, Zilver | Grijs, Zilver | Grijs, Zilver |
| Kleur/Stijl | ||||
| Roestvrij Staalalle | Mat Zwart | BLAUW | ROZE | - |
| Lengte | ||||
| 77 mm | - | - | - | 495, 500 mm |
| Hoogte | ||||
| 50 mm | - | - | - | 82 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.445 kg | 2.045 kg | 2.045 kg | 2.045 kg | 1.419 kg |
| Breedte | ||||
| 298, 300 mm | 298, 300 | 298, 300 | 298, 300 | 295 mm |
> Toon volledige vergelijking



