++ Materiaal: Gietijzer ++ Gewicht: 3,80 kg ++ Vorm: RECHTHOEKIG ++
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
Castard Ovenschotel Glansgroen 35,5x23 ,5xh6cm Gietijzer
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Materiaal | Gietijzer |
| Gewicht | 3,80 kg |
| Vorm | RECHTHOEKIG |
| Hoogte | 55, 60 |
| Breedte | 235 mm |
| Kleur | Groen |
| Lengte | 355 mm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
Behoort tot de lijn :
CASTARD Alle producten in de lijn: CASTARD >>
CASTARD Alle producten in de lijn: CASTARD >>
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Materiaal | ||||
| Gietijzer | - | - | CRISTALLIN | Gietijzer |
| Gewicht | ||||
| 3.8 kg | 3.77 kg | 1.4 kg | 2.15 kg | 3.5 kg |
| Vaatwasbestendig | ||||
| - | - | - | Ja | - |
| Geschikt voor de microgolfoven | ||||
| - | - | - | Ja | - |
| Geschikt voor de oven | ||||
| - | - | - | Ja | - |
| Kleur/Stijl | ||||
| - | - | GRIJSGROEN | - | - |
| Vorm | ||||
| RECHTHOEKIG | - | RECHTHOEKIG | - | - |
| Inhoud | ||||
| - | - | - | 2.1 Liter | - |
| Hoogte | ||||
| 55, 60 mm | 55, 60 | 75, 90 mm | 75, 90 | 75, 90 |
| Breedte | ||||
| 235 mm | - | 243, 250, 255, 1400 mm | 243, 250, 255, 1400 | 243, 250, 255, 1400 |
| Kleur | ||||
| Groen | - | - | - | Zwart |
| Lengte | ||||
| 355 mm | - | 405, 432 mm | 405, 432 | 405, 432 |
> Toon volledige vergelijking



