++ Diameter: 22 cm ++ Materiaal: CRISTALLIN ++ Gewicht: 1,62 kg ++
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
500° Grill En Drop Cocotte 2,4l D22x10,5
Eigenschappen:
brochure
| Functies | |
| Geschikt voor de diepvriezer |
|
| Geschikt voor de microgolfoven |
|
| Geschikt voor de oven |
|
| Onderhoud & Reiniging | |
| Vaatwasbestendig |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Diameter | 22 cm |
| Materiaal | CRISTALLIN |
| Gewicht | 1,62 kg |
| Inhoud | 2.4, 2400 |
| Hoogte | 105 mm |
| Breedte | 238 mm |
| Kleur | Transparant |
| Lengte | 265 mm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 17,50 (€ 14,46 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Behoort tot de lijn :500° Alle producten in de lijn: 500° >>
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Diameter | ||||
| 22 cm | - | - | - | - |
| Materiaal | ||||
| CRISTALLIN | - | - | CRISTALLIN | Gietijzer |
| Gewicht | ||||
| 1.621 kg | 3.77 kg | 1.4 kg | 2.15 kg | 3.5 kg |
| Vaatwasbestendig | ||||
| Ja | - | - | Ja | - |
| Geschikt voor de diepvriezer | ||||
| Ja | - | - | - | - |
| Geschikt voor de microgolfoven | ||||
| Ja | - | - | Ja | - |
| Geschikt voor de oven | ||||
| Ja | - | - | Ja | - |
| Kleur/Stijl | ||||
| - | - | GRIJSGROEN | - | - |
| Vorm | ||||
| - | - | RECHTHOEKIG | - | - |
| Inhoud | ||||
| 2.4, 2400 Liter | 2.4, 2400 | 2.4, 2400 | 2.1 Liter | - |
| Hoogte | ||||
| 105 mm | - | 75, 90 mm | 75, 90 | 75, 90 |
| Breedte | ||||
| 238 mm | - | 243, 250, 255, 1400 mm | 243, 250, 255, 1400 | 243, 250, 255, 1400 |
| Kleur | ||||
| Transparant | - | - | - | Zwart |
| Lengte | ||||
| 265 mm | - | 405, 432 mm | 405, 432 | 405, 432 |
> Toon volledige vergelijking



