++ Diameter: 28 cm ++ Kleur: Grijs ++ Kleur/Stijl: GREIGE ++
Productbeschrijving:
Cerapro Braadpan Clay D28cm Ns
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Diameter | 28 cm |
| Kleur | Grijs |
| Kleur/Stijl | GREIGE |
| Lengte | 495 mm |
| Hoogte | 95 mm |
| Gewicht | 1,03 kg |
| Breedte | 290 mm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 50,99 (€ 42,14 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Behoort tot de lijn :
CERAPRO Alle producten in de lijn: CERAPRO >>
CERAPRO Alle producten in de lijn: CERAPRO >>
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Materiaal | ||||
| - | ALUMINIUM | ALUMINIUM | ALUMINIUM | - |
| Diameter | ||||
| 28 cm | - | - | - | - |
| Kleur | ||||
| Grijs | - | - | - | - |
| Kleur/Stijl | ||||
| GREIGE | Mat Zwart | BLAUW | ROZE | - |
| Lengte | ||||
| 495 mm | - | - | - | 495, 500 mm |
| Hoogte | ||||
| 95 mm | - | - | - | 82 mm |
| Gewicht | ||||
| 1.032 kg | 2.045 kg | 2.045 kg | 2.045 kg | 1.419 kg |
| Breedte | ||||
| 290 mm | - | - | - | 295 mm |
> Toon volledige vergelijking





