++ Inhoud: 1,60 Liter ++ Materiaal: Carbon ++ Geschikt voor warmtebronnen: Elektrische kookplaat ++
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
Een regenboog aan kleuren: ons assortiment is verkrijgbaar in verschillende kleuren en geeft uw keuken een ongekende vrolijkheid en levendigheid.
Geavanceerde efficiëntie: onze fluitketels hebben een brede bodem voor een efficiëntere verwarming.
Het allerbeste: onze producten worden gemaakt van de beste materialen in productielocaties over de hele wereld, zodat u de kwaliteit krijgt die u mag verwachten van Le Creuset.
Opvouwbare handgreep: Een handig flexibel handvat dat kan buigen maakt het gemakkelijker om uw fluitketel te vullen. Het helpt ook om de fluitketel praktischer op te bergen.
Eigenschappen:
brochure
| Functies | |
| Geschikt voor warmtebronnen | Elektrische kookplaat |
| Fysieke kenmerken | |
| Inhoud | 1,60 Liter |
| Materiaal | Carbon |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 19,80 cm |
| Hoogte | 24 cm |
| Lengte | 25,20 cm |
| Kleur/Stijl | Ebbenzwart |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 119,- (€ 98,35 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Behoort tot de lijn :
KONE Alle producten in de lijn: KONE >>
KONE Alle producten in de lijn: KONE >>
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Inhoud | ||||
| 1.6 Liter | 2500 ml | 1700 ml | 1700 ml | 1700 ml |
| Materiaal | ||||
| Carbon | HOUT | ROESTVRIJ STAAL | ROESTVRIJ STAAL | ROESTVRIJ STAAL |
| Gewicht | ||||
| - | 1.1 kg | 0.345 kg | 0.345 kg | 0.345 kg |
| Geschikt voor warmtebronnen | ||||
| Elektrische kookplaat | - | - | - | - |
| Kleur | ||||
| Zwart | - | - | - | - |
| Breedte | ||||
| 19.8 cm | 225, 240, 250 mm | 180 mm | 180 mm | 180 mm |
| Hoogte | ||||
| 24 cm | 228 mm | 215 mm | 215 mm | 215 mm |
| Lengte | ||||
| 25.2 cm | 250 mm | 200 mm | 200 mm | 200 mm |
| Kleur/Stijl | ||||
| Ebbenzwart | INOX | schwarz | GROEN | Red |
> Toon volledige vergelijking
















