++ Breedte: 180 mm ++ Vorm: RECHTHOEKIG ++ Materiaal: CRISTALLIN ++
Productbeschrijving:
De serie Orinoco uit het assortiment Cosy&Trendy is een heel uitgebreid servies. Naast de gebruikelijke basisstukken zijn bijvoorbeeld ook een suikerpot, melkkan en zelfs diverse ovenschotels beschikbaar. De vierkante en rechthoekige vormgeving van dit servies is heel modern en hedendaags.
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 180, 195 |
| Vorm | RECHTHOEKIG |
| Materiaal | CRISTALLIN |
| Lengte | 329 mm |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 20 mm |
| Gewicht | 0,78 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 18,- (€ 14,88 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Behoort tot de lijn :
ORINOCO Alle producten in de lijn: ORINOCO >>
ORINOCO Alle producten in de lijn: ORINOCO >>
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Breedte | ||||
| 180, 195 mm | 270, 275 mm | 242 mm | 150, 230 mm | 250 mm |
| Kleur/Stijl | ||||
| - | - | Amber | - | - |
| Vorm | ||||
| RECHTHOEKIG | RECHTHOEKIG | Ovaal | Ovaal | - |
| Materiaal | ||||
| CRISTALLIN | CRISTALLIN | CRISTALLIN | CRISTALLIN | - |
| Lengte | ||||
| 329 mm | 127 mm | 324 mm | - | 352, 355 mm |
| Kleur | ||||
| Wit | Groen | - | Groen | - |
| Hoogte | ||||
| 20 mm | 30 mm | 20 mm | 20 mm | 25 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.78 kg | 1.739 kg | 0.85 kg | 0.85 kg | 1.2 kg |
> Toon volledige vergelijking



