++ Materiaal: CRISTALLIN ++ Gewicht: 0,75 kg ++ Vorm: RECHTHOEKIG ++
Productbeschrijving:
De serie Orinoco uit het assortiment Cosy&Trendy is een heel uitgebreid servies. Naast de gebruikelijke basisstukken zijn bijvoorbeeld ook een suikerpot, melkkan en zelfs diverse ovenschotels beschikbaar. De vierkante en rechthoekige vormgeving van dit servies is heel modern en hedendaags.
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Materiaal | CRISTALLIN |
| Gewicht | 0,75 kg |
| Vorm | RECHTHOEKIG |
| Hoogte | 55 mm |
| Breedte | 126 mm |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 205 mm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 9,50 (€ 7,85 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Behoort tot de lijn :
ORINOCO Alle producten in de lijn: ORINOCO >>
ORINOCO Alle producten in de lijn: ORINOCO >>
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Materiaal | ||||
| CRISTALLIN | - | - | CRISTALLIN | Gietijzer |
| Gewicht | ||||
| 0.747 kg | 3.77 kg | 1.4 kg | 2.15 kg | 3.5 kg |
| Vaatwasbestendig | ||||
| - | - | - | Ja | - |
| Geschikt voor de microgolfoven | ||||
| - | - | - | Ja | - |
| Geschikt voor de oven | ||||
| - | - | - | Ja | - |
| Kleur/Stijl | ||||
| - | - | GRIJSGROEN | - | - |
| Vorm | ||||
| RECHTHOEKIG | - | RECHTHOEKIG | - | - |
| Inhoud | ||||
| - | - | - | 2.1 Liter | - |
| Hoogte | ||||
| 55 mm | - | 75, 90 mm | 75, 90 | 75, 90 |
| Breedte | ||||
| 126 mm | - | 243, 250, 255, 1400 mm | 243, 250, 255, 1400 | 243, 250, 255, 1400 |
| Kleur | ||||
| Wit | - | - | - | Zwart |
| Lengte | ||||
| 205 mm | - | 405, 432 mm | 405, 432 | 405, 432 |
> Toon volledige vergelijking



