Le Creuset Theemok Large in Aardewerk 0,4L Bleu Riviera
Ook zo gek op koffie? Gebruik dan deze prachtig ontworpen grote mok. Er kan maar liefst 400 milliliter in. Ideaal voor een grote kop koffie als u écht goed wakker wilt worden. En wat dacht u van warme chocolademelk? Dat kan natuurlijk ook. Of een lekkere kop soep op een koude dag.
Eigenschappen:
-
Altijd goed: ons aardewerk met glazuurlaag is krasbestendig en eenvoudig te reinigen.
-
Perfect vervaardigd: ons aardewerk is gemaakt van speciale klei, behoudt een gelijkmatige temperatuur en is uitzonderlijk sterk en duurzaam.
-
Een regenboog aan kleuren: ons assortiment is verkrijgbaar in verschillende kleuren en geeft uw keuken levendige kleuren.
-
Een modern icoon: Met het kenmerkende ontwerp met drie ringen past dit product bij onze karakteristieke gietijzeren pannen, waardoor hij perfect in uw huidige Le Creuset-collectie past.
-
Gebruik hem warm of koud: ons aardewerk is thermoresistent van -23°C tot +260°C.
-
Het allerbeste: onze producten worden gemaakt van de beste materialen in productielocaties over de hele wereld, zodat u de kwaliteit krijgt die u mag verwachten van Le Creuset.
Materiaal:
Aardewerk
Vervaardigd in:
Thailand
Garantie:
10 Jaar
| Functies | |
| Geschikt voor warmtebronnen | Oven, Microgolfoven, Grill |
| Geschikt voor de microgolfoven |
|
| Geschikt voor de diepvriezer |
|
| Geschikt voor de koelkast |
|
| Geschikt voor de oven |
|
| Geschikt voor gratineren |
|
| Onderhoud & Reiniging | |
| Vaatwasbestendig |
|
| Verwarmen | |
| Minimum temperatuur | -23 °C |
| Maximum temperatuur | 260 °C |
| Fysieke kenmerken | |
| Inhoud | 0,40 Liter |
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | AARDEWERK |
| Kleur/Stijl | Bleu Riviera |
| Breedte | 11,40 cm |
| Lengte | 15 cm |
| Hoogte | 8,20 cm |
| Gewicht | 0,43 kg |
| Garantie | |
| Garantie | 10 Jaar |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 24,- (€ 19,83 excl BTW)
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
|
|
|
|
|
| Geschikt voor warmtebronnen | ||||
| Grill, Microgolfoven, Oven | Grill, Microgolfoven, Oven | Grill, Microgolfoven, Oven | Grill, Microgolfoven, Oven | Grill, Microgolfoven, Oven |
| Inhoud | ||||
| 0.4 Liter | - | - | 370 ml | 330 ml |
| Kleur | ||||
| Blauw | - | - | - | Grijs |
| Materiaal | ||||
| AARDEWERK | Metaal | Metaal | Porselein | Metaal |
| Vaatwasbestendig | ||||
| Ja | - | - | - | - |
| Kleur/Stijl | ||||
| Bleu Riviera | ASSORTI | ASSORTI | - | - |
| Breedte | ||||
| 11.4 cm | 85 mm | 85 mm | 88, 100, 110, 113, 115 mm | 85, 105, 110 mm |
| Geschikt voor de microgolfoven | ||||
| Ja | - | - | - | - |
| Lengte | ||||
| 15 cm | 85 mm | 85 mm | - | 85 mm |
| Hoogte | ||||
| 8.2 cm | 8 mm | 8 mm | 104 mm | 68 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.43 kg | 0.61 kg | 0.61 kg | 1.32 kg | 0.25 kg |
| Garantie | ||||
| 10 Jaar | - | - | - | - |
| Minimum temperatuur | ||||
| -23 °C | - | - | - | - |
| Maximum temperatuur | ||||
| 260 °C | - | - | - | - |
| Geschikt voor de diepvriezer | ||||
| Ja | - | - | - | - |
| Geschikt voor de koelkast | ||||
| Ja | - | - | - | - |
| Geschikt voor de oven | ||||
| Ja | - | - | - | - |
| Geschikt voor gratineren | ||||
| Ja | - | - | - | - |



