Essentials by Cosy & Trendy Essentials Pizzabord D32cm
++ Breedte: 305 mm ++ Vorm: Ovaal ++ Materiaal: CRISTALLIN ++
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
Essentials, vervaardigd uit wit porselein, omvat een compleet basisassortiment en is geschikt voor de dagelijkse tafel alsook voor de receptietafel. De artikelen hebben simpele, uitgepuurde vormen en zijn stevig zonder aan finesse in te boeten.
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 305 mm |
| Vorm | Ovaal |
| Materiaal | CRISTALLIN |
| Lengte | 190 mm |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 15 mm |
| Gewicht | 1,13 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
alternatieven op voorraad:
Behoort tot de lijn :
ESSENTIALS
Alle producten in de lijn: ESSENTIALS >>
ESSENTIALS
€ 5,99
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
€ 5,99
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Vergelijkbare en/of betere producten
€ 7,50 (€ 6,20 excl BTW)
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
|
|
|
|
|
| Breedte | ||||
| 305 mm | 270, 275 mm | 242 mm | 150, 230 mm | 250 mm |
| Kleur/Stijl | ||||
| - | - | Amber | - | - |
| Vorm | ||||
| Ovaal | RECHTHOEKIG | Ovaal | Ovaal | - |
| Materiaal | ||||
| CRISTALLIN | CRISTALLIN | CRISTALLIN | CRISTALLIN | - |
| Lengte | ||||
| 190 mm | 127 mm | 324 mm | - | 352, 355 mm |
| Kleur | ||||
| Wit | Groen | - | Groen | - |
| Hoogte | ||||
| 15 mm | 30 mm | 20 mm | 20 mm | 25 mm |
| Gewicht | ||||
| 1.13 kg | 1.739 kg | 0.85 kg | 0.85 kg | 1.2 kg |
> Toon volledige vergelijking



