++ Inhoud: 600 ml ++ Kleur: Grijs ++ Lekvrij ++
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
- MEENEMEN VAN DRANK ON-THE-GO
- 100% RECYCLEERBAAR & ORGANISCH MATERIAAL.
- OPENING AAN ONDERKANT: EENVOUDIG OPENEN & SCHOONMAKEN.
- ANTI-DRUP SLUITING.
- 100% WATERDICHT & LEKVRIJ.
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Inhoud | 600 ml |
| Kleur | Grijs |
| Lekvrij |
|
| Breedte | 80 mm |
| Hoogte | 190 mm |
| Lengte | 80 mm |
| Kleur/Stijl | houtvezel |
| Materiaal | HOUT |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 26,99 (€ 22,31 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
| Inhoud | ||
| 600 ml | 750 ml | - |
| Kleur | ||
| Grijs | Transparant | Paars |
| Lekvrij | ||
| Ja | - | - |
| Breedte | ||
| 80 mm | 112 mm | 90 mm |
| Gewicht | ||
| - | 0.12 kg | 0.39 kg |
| Hoogte | ||
| 190 mm | 260 mm | 190 mm |
| Lengte | ||
| 80 mm | 75 mm | - |
| Kleur/Stijl | ||
| houtvezel | - | - |
| Materiaal | ||
| HOUT | Kunstof | CRISTALLIN |
> Toon volledige vergelijking



