++ Inhoud: 700 ml ++ Kleur: Blauw ++ Breedte: 7 cm ++
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
Ocean Bound Plastic Hydrate drinkfles Revive 700ml (6 ass.)
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Inhoud | 700 ml |
| Kleur | Blauw |
| Breedte | 7 cm |
| Gewicht | 50 g |
| Hoogte | 26 cm |
| Lengte | 7 cm |
| Kleur/Stijl | Ocean Bound |
| Materiaal | Kunstof |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 9,99 (€ 8,26 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Behoort tot de lijn :
HYDRATE Alle producten in de lijn: HYDRATE >>
HYDRATE Alle producten in de lijn: HYDRATE >>
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
| Inhoud | ||
| 700 ml | 750 ml | - |
| Kleur | ||
| Blauw | Transparant | Paars |
| Breedte | ||
| 7 cm | 112 mm | 90 mm |
| Gewicht | ||
| 50 g | 0.12 kg | 0.39 kg |
| Hoogte | ||
| 26 cm | 260 mm | 190 mm |
| Lengte | ||
| 7 cm | 75 mm | - |
| Kleur/Stijl | ||
| Ocean Bound | - | - |
| Materiaal | ||
| Kunstof | Kunstof | CRISTALLIN |
> Toon volledige vergelijking



