>
Serveerschaal of bord
>
Point-Virgule
>
Sharing set van 2 aperitief plankjes en schaaltje FSC 100%
++ Kleur: Groen ++ Vaatwasbestendig ++ Materiaal: Steen, ACACIA ++
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
- Tijdloos design en kleur.
- Stapelbaar met de andere potjes uit de collectie.
- Schaaltjes uit steengoed keramiek.
- Schaaltjes zijn vaatwas- en ovenbestendig.
- Plankjes uit acacia
Eigenschappen:
brochure
| Onderhoud & Reiniging | |
| Vaatwasbestendig |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Steen, ACACIA |
| Hoogte | 6 cm |
| Gewicht | 0,31 kg |
| Kleur/Stijl | Saliegroen |
| Breedte | 11 cm |
| Lengte | 22 cm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
Sharing set van 2 aperitief plankjes en schaaltje FSC 100%
PV-TAB-5102
PV-TAB-5102
€ 24,99 (€ 20,65 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Kleur | ||||
| Groen | - | Zwart | - | - |
| Vaatwasbestendig | ||||
| Ja | - | - | - | - |
| Materiaal | ||||
| ACACIA, Steen | ACACIA, Steen | Metaal | Metaal | EIKENHOUT |
| Vorm | ||||
| - | Ovaal | RECHTHOEKIG | Ovaal | Rond |
| Hoogte | ||||
| 6 cm | 30 mm | 25 mm | 55, 60 mm | 30 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.31 kg | 6.78 kg | 0.915 kg | 1.56 kg | 2.4 kg |
| Kleur/Stijl | ||||
| Saliegroen | ZILVER / BRUIN | - | - | natuur |
| Breedte | ||||
| 11 cm | 1390 mm | 128, 136 mm | 282, 288 mm | 500 mm |
| Lengte | ||||
| 22 cm | 750 mm | 494 mm | 299 mm | 500 mm |
> Toon volledige vergelijking



