++ Breedte: 6 cm ++ Lengte: 6 cm ++ Kleur/Stijl: bordeaux ++
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
- Tijdloos design en kleur.
- Stapelbaar met de andere potjes uit de collectie.
- Uit steengoed keramiek.
- Perfect te combineren met de Acacia serveerplanken
Eigenschappen:
brochure
| Onderhoud & Reiniging | |
| Vaatwasbestendig |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 6 cm |
| Lengte | 6 cm |
| Kleur/Stijl | bordeaux |
| Materiaal | Steen |
| Kleur | Bruin |
| Hoogte | 5,50 cm |
| Gewicht | 0,15 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 7,99 (€ 6,60 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Breedte | ||||
| 6 cm | - | 110, 169, 170 mm | 160 mm | 160 mm |
| Lengte | ||||
| 6 cm | - | 90, 170 mm | 251 mm | 251 mm |
| Kleur/Stijl | ||||
| bordeaux | ASSORTI | - | WIT | WIT |
| Vaatwasbestendig | ||||
| Ja | - | - | - | - |
| Materiaal | ||||
| Steen | Metaal | CRISTALLIN | Keramiek (aardewerk) | Keramiek (aardewerk) |
| Kleur | ||||
| Bruin | - | Grijs | - | - |
| Diameter | ||||
| - | - | 17 cm | - | - |
| Hoogte | ||||
| 5.5 cm | - | 80 mm | 58 mm | 58 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.15 kg | 1.1 kg | 0.604 kg | 1.372 kg | 1.372 kg |
> Toon volledige vergelijking



