>
Serveerschaal of bord
>
Point-Virgule
>
Sharing set met magnetische tapasplank/lazy Susan bowl ø40cm FSC 100%
++ Kleur: Naturel ++ Diameter: 40 cm ++ Vaatwasbestendig ++
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
- Lazy susan.
- Ideaal voor tapas- of kaasplank.
- Voet en plateau kunnen samen gebruikt worden met magneten.
- Kommetje uit steengoed keramiek en is vaatwasserbestendig
Eigenschappen:
brochure
| Functies | |
| Geschikt voor levensmiddelen |
|
| Geschikt voor de oven |
|
| Onderhoud & Reiniging | |
| Vaatwasbestendig |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur | Naturel |
| Diameter | 40 cm |
| Materiaal | Steen, ACACIA |
| Hoogte | 8 cm |
| Gewicht | 1,98 kg |
| Kleur/Stijl | bordeaux |
| Breedte | 40 cm |
| Lengte | 40 cm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
Sharing set met magnetische tapasplank/lazy Susan bowl ø40cm FSC 100%
PV-TAB-5109
PV-TAB-5109
€ 59,99 (€ 49,58 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Kleur | ||||
| Naturel | - | Zwart | - | - |
| Diameter | ||||
| 40 cm | - | - | - | - |
| Vaatwasbestendig | ||||
| Ja | - | - | - | - |
| Materiaal | ||||
| ACACIA, Steen | ACACIA, Steen | Metaal | Metaal | EIKENHOUT |
| Vorm | ||||
| - | Ovaal | RECHTHOEKIG | Ovaal | Rond |
| Geschikt voor levensmiddelen | ||||
| Ja | - | - | - | - |
| Hoogte | ||||
| 8 cm | 30 mm | 25 mm | 55, 60 mm | 30 mm |
| Gewicht | ||||
| 1.98 kg | 6.78 kg | 0.915 kg | 1.56 kg | 2.4 kg |
| Kleur/Stijl | ||||
| bordeaux | ZILVER / BRUIN | - | - | natuur |
| Breedte | ||||
| 40 cm | 1390 mm | 128, 136 mm | 282, 288 mm | 500 mm |
| Lengte | ||||
| 40 cm | 750 mm | 494 mm | 299 mm | 500 mm |
| Geschikt voor de oven | ||||
| Ja | - | - | - | - |
> Toon volledige vergelijking



