++ Kleur: Print - Meerkleurig ++ Vaatwasbestendig ++ Materiaal: Steen ++
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
- Tijdloos design en kleur.
- Stapelbaar met de andere potjes uit de collectie.
- Uit steengoed keramiek.
- Perfect te combineren met de Acacia serveerplanken.
- Vaatwas- en ovenbestendig.
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Aantal stuks: | 2 Stuks |
| Functies | |
| Geschikt voor levensmiddelen |
|
| Onderhoud & Reiniging | |
| Vaatwasbestendig |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur | Print - Meerkleurig |
| Materiaal | Steen |
| Hoogte | 8 cm |
| Gewicht | 1,43 kg |
| Breedte | 20 cm |
| Lengte | 20 cm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
Sharing set van 2 serveerschalen uit steengoed 20x20x8cm
PV-TAB-5107
PV-TAB-5107
€ 29,99 (€ 24,79 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking



