++ Inhoud: 190 ml ++ Kleur: Wit ++ Materiaal: CRISTALLIN ++
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
Essentials, vervaardigd uit wit porselein, omvat een compleet basisassortiment en is geschikt voor de dagelijkse tafel alsook voor de receptietafel. De artikelen hebben simpele, uitgepuurde vormen en zijn stevig zonder aan finesse in te boeten.
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Inhoud | 190 ml |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | CRISTALLIN |
| Breedte | 76 mm |
| Lengte | 89 mm |
| Hoogte | 80 mm |
| Gewicht | 0,23 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
Behoort tot de lijn :
ESSENTIALS Alle producten in de lijn: ESSENTIALS >>
ESSENTIALS Alle producten in de lijn: ESSENTIALS >>
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Inhoud | ||||
| 190 ml | - | - | 370 ml | 330 ml |
| Kleur | ||||
| Wit | - | - | - | Grijs |
| Materiaal | ||||
| CRISTALLIN | Metaal | Metaal | Porselein | Metaal |
| Kleur/Stijl | ||||
| - | ASSORTI | ASSORTI | - | - |
| Breedte | ||||
| 76 mm | 85 mm | 85 mm | 88, 100, 110, 113, 115 mm | 85, 105, 110 mm |
| Lengte | ||||
| 89 mm | 85 mm | 85 mm | - | 85 mm |
| Hoogte | ||||
| 80 mm | 8 mm | 8 mm | 104 mm | 68 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.226 kg | 0.61 kg | 0.61 kg | 1.32 kg | 0.25 kg |
> Toon volledige vergelijking



