Cosy & Trendy Darwin Burgundy Bowl D14,5xh7,5cm 64cl
++ Breedte: 143 mm ++ Lengte: 145 mm ++ Kleur/Stijl: BRUIN ++
Productbeschrijving:
Darwin Burgundy Bowl D14,5xh7,5cm 64cl
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 143, 145 |
| Lengte | 145 mm |
| Kleur/Stijl | BRUIN |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Rood |
| Inhoud | 640 ml |
| Hoogte | 75 mm |
| Gewicht | 0,43 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
Behoort tot de lijn :
DARWIN
Alle producten in de lijn: DARWIN >>
DARWIN
€ 16,50
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
€ 7,99
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
€ 6,50
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Vergelijkbare en/of betere producten
€ 6,50 (€ 5,37 excl BTW)
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
|
|
|
|
|
| Breedte | ||||
| 143, 145 mm | 143, 145 | 110, 169, 170 mm | 160 mm | 160 mm |
| Lengte | ||||
| 145 mm | - | 90, 170 mm | 251 mm | 251 mm |
| Kleur/Stijl | ||||
| BRUIN | ASSORTI | - | WIT | WIT |
| Materiaal | ||||
| Metaal | Metaal | CRISTALLIN | Keramiek (aardewerk) | Keramiek (aardewerk) |
| Kleur | ||||
| Rood | - | Grijs | - | - |
| Diameter | ||||
| - | - | 17 cm | - | - |
| Inhoud | ||||
| 640 ml | - | - | - | - |
| Hoogte | ||||
| 75 mm | - | 80 mm | 58 mm | 58 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.431 kg | 1.1 kg | 0.604 kg | 1.372 kg | 1.372 kg |
> Toon volledige vergelijking



