++ Materiaal: ALUMINIUM ++ Diameter: 28 cm ++ Kleur: Zwart ++
Productbeschrijving:
Full Black Braadpan Zwart D28xh5,5cm Alu Minium Alle Vuren
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Materiaal | ALUMINIUM |
| Diameter | 28 cm |
| Kleur | Zwart |
| Kleur/Stijl | Mat Zwart |
| Lengte | 473 mm |
| Hoogte | 80 mm |
| Gewicht | 0,89 kg |
| Breedte | 293 mm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 34,50 (€ 28,51 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Materiaal | ||||
| ALUMINIUM | ALUMINIUM | ALUMINIUM | ALUMINIUM | - |
| Diameter | ||||
| 28 cm | - | - | - | - |
| Kleur | ||||
| Zwart | - | - | - | - |
| Kleur/Stijl | ||||
| Mat Zwart | Mat Zwart | BLAUW | ROZE | - |
| Lengte | ||||
| 473 mm | - | - | - | 495, 500 mm |
| Hoogte | ||||
| 80 mm | - | - | - | 82 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.885 kg | 2.045 kg | 2.045 kg | 2.045 kg | 1.419 kg |
| Breedte | ||||
| 293 mm | - | - | - | 295 mm |
> Toon volledige vergelijking



