++ Materiaal: ALUMINIUM ++ Diameter: 24 cm ++ Geschikt voor warmtebronnen: Inductie, Gasvuur, Elektrische kookplaat, Oven, Vitrokeramisch ++
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
De robuuste aluminium body in combinatie met een duurzame antikleeflaag zorgen voor de perfecte warmtegeleiding. Uiterst sterk kookgerei voor als het echt stevig moet zijn!
- 3-lagige keramisch versterke antikleeflaag: gezonde, uitstekende antikleefeigenschappen met een maximale hardheid. Extra sterk.
- Volle inductiebodem voor een uitstekende warmtegeleiding, ideaal voor zowel koken als braden.
- Solide aluminium body die snel kan opwarmen waardoor u tijd en energie bespaart.
- Geriveteerde handgrepen in roestvrij staal voor een duurzaam gebruik.
Eigenschappen:
brochure
| Functies | |
| Geschikt voor warmtebronnen | Inductie, Gasvuur, Elektrische kookplaat, Oven, Vitrokeramisch |
| Onderhoud & Reiniging | |
| Vaatwasbestendig |
|
| Gebruiksgemak | |
| Met antikleeflaag: |
|
| Materiaal antikleeflaag | Keramisch, PTFE |
| Fysieke kenmerken | |
| Materiaal | ALUMINIUM |
| Diameter | 24 cm |
| Met inklapbaar handvat |
|
| Kleur | Zwart |
| Materiaal handvat | Roestvrij staal (RVS) |
| Lengte | 46,50 cm |
| Hoogte | 8 cm |
| Gewicht | 0,83 kg |
| Breedte | 25 cm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 69,- (€ 57,02 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking




