++ Materiaal: ALUMINIUM ++ Diameter: 30 cm ++ Geschikt voor warmtebronnen: Inductie, Gasvuur, Elektrische kookplaat, Oven, Vitrokeramisch ++
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
De robuuste aluminium body in combinatie met een duurzame antikleeflaag zorgen voor de perfecte warmtegeleiding. Uiterst sterk kookgerei voor als het echt stevig moet zijn!
- 3-lagige keramisch versterke antikleeflaag: gezonde, uitstekende antikleefeigenschappen met een maximale hardheid. Extra sterk.
- Volle inductiebodem voor een uitstekende warmtegeleiding, ideaal voor zowel koken als braden.
- Solide aluminium body die snel kan opwarmen waardoor u tijd en energie bespaart.
- Geriveteerde handgrepen in roestvrij staal voor een duurzaam gebruik.
Eigenschappen:
brochure
| Functies | |
| Geschikt voor warmtebronnen | Inductie, Gasvuur, Elektrische kookplaat, Oven, Vitrokeramisch |
| Onderhoud & Reiniging | |
| Vaatwasbestendig |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Materiaal | ALUMINIUM |
| Diameter | 30 cm |
| Lengte | 52 cm |
| Hoogte | 8,80 cm |
| Gewicht | 1,40 kg |
| Breedte | 30,90 cm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 85,- (€ 70,25 excl BTW)
Voeg toe aan wenslijst
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Materiaal | ||||
| ALUMINIUM | ALUMINIUM | ALUMINIUM | ALUMINIUM | - |
| Diameter | ||||
| 30 cm | - | - | - | - |
| Geschikt voor warmtebronnen | ||||
| Elektrische kookplaat, Gasvuur, Inductie, Oven, Vitrokeramisch | Elektrische kookplaat, Gasvuur, Inductie, Oven, Vitrokeramisch | Elektrische kookplaat, Gasvuur, Inductie, Oven, Vitrokeramisch | Elektrische kookplaat, Gasvuur, Inductie, Oven, Vitrokeramisch | Elektrische kookplaat, Gasvuur, Inductie, Oven, Vitrokeramisch |
| Vaatwasbestendig | ||||
| Neen | - | - | - | - |
| Kleur/Stijl | ||||
| - | Mat Zwart | BLAUW | ROZE | - |
| Lengte | ||||
| 52 cm | - | - | - | 495, 500 mm |
| Hoogte | ||||
| 8.8 cm | - | - | - | 82 mm |
| Gewicht | ||||
| 1.4 kg | 2.045 kg | 2.045 kg | 2.045 kg | 1.419 kg |
| Breedte | ||||
| 30.9 cm | - | - | - | 295 mm |
> Toon volledige vergelijking




